معرفی بهترین قالب های وردپرس برای سایت های فارسی

اگر شما هم جزو افرادی هستید که وسواس بالایی در انتخاب قالب مناسب سایت دارید این مقاله شما را شگفت زده خواهد کرد، علاوه برای معیارهای انتخاب قالب خوب، برخی از گزینه ها به عنوان بهترین قالب ورپرس 98 و بهترین قالب های فروشگاهی را هم معرفی کرده ام،

چرا این مقاله را مینویسیم؟!

به دو دلیل اصلی:

1- وقت و منابع مالی زیادی برای این انتخاب هدر داده ایم

2- نمیخواهم وقت و منابع شما هم به هدر رود.

در این مقاله با بهترین قالب وردپرس برای سئو، بهترین قالب فروشگاهی وردپرس، بهترین قالب فروش فایل، بهترین قالب خبری وردپرس، بهترین قالب برای صفحه سازی المنتور و … در سال 2019 آشنا خواهید شد،

معمولا قالبها را بر اساس موضوعات زیر انتخاب میکنیم:

• هدف و استراتژی سایت
  • سئوی بهتر
  • امکانات بیشتر
  • سرعت بالاتر
  • و

چرا انتخاب قالب مناسب وردپرس ارزش وقت گذاشتن دارد؟!!

اگر جای من بودین جواب این براتون خیلی شفاف بود…

زیرا ممکن است میلیون ها تومان ضرر مالی داشته باشید،

یا ماهها وقتتون تلف شود و یا سایتتون هرگز با تمام زحماتتان برای بهینه سازی و سئو به رتبه خوبی در گوگل نرسد.

وقتی قالب کُِند باشد یا با هر بار به روزرسانی وردپرس یا فروشگاه ساز ووکامرس، سایت بهم بریزد و چند روزی علاف شوید و سایت کار نکند،

وقتی کارمندان محتواساز شما منتظر باشند سایت درست شود تا بتوانند محتوا قرار دهند
وقتی سایتتون درست کار نمیکند و از طرفی میخواهید به یک فروشنده بزرگ نشان دهید تا محصولاتش را در سایت شما بفروشد،

وقتی وب سایتی که طراحی کریدن و کارفرما بهتون میگه چرا فلان قسمتش فلان جوره و موارد بسیاری که میتونه تجربه تلخی از انتخاب یک قالب غیراصولی باشد،
اون موقع به خود خواهید گفت کاش قالب را با دقت بیشتری انتخاب میکردیم):

در ادامه لیست کاملی از معیارهایی که در انتخاب قالب سایت باید در نظر گرفته شود را بیشتر توضیح میدهم!

مزایای انتخاب قالب وردپرسی بهینه

وقتی میخواهیم یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم، حتما یکی از اهداف آن داشتن فروش بالا از طریق سایت (موفقیت در فروش اینترنتی) است که معمولا با سئو و بهینه سازی و طراحی سایت اصولی بر اساس یک مدل کسب و کار بهینه، به دست می آید.

مزایای اصلی انتخاب اصولی قالب وردپرس عبارتند از:

• داشتن سرعت بالای سایت
  • سئوی سریع
  • رضایت بازدیدکنندگان
  • افزایش تبدیل سایت

معیارهای انتخاب قالب وردپرس

این معیارها در واقع چک لیستی است که باید در زمان انتخاب قالب آنها را در نظر بگیرید:

سرعت قالب

این موضوع خیلی مشخص است زیرا وب سایتهایی که سریعتر باز میشوند باعث رضایت مشتریان میشوند و این یعنی افزایش نرخ تبدیل سایت که منجر به افزایش فروش سایت میشود.

نحوه نمایش قالب در موبایل

با توجه به اینکه بالای 60% مراجعات به سایتها از گوشی های همراه انجام میشود لذا برای رضایت بازدیدکنندگان و امکان آسان کار کردن در گوشی باید از قالبهای ریسپانسیو استفاده کنید.

همچنین قالبهای جدید وردپرس از AMP نیز پشتیبانی میکنند که باعث نمایش بهتر و سریعتر در موبایل میشود.

سئوی قالب وردپرس

برخی از قالبهای وردپرس ساختار مناسبی برای سئو دارند، و اصول سئوی on Page را رعایت میکنند. یکی از معیارهای مهم برای سئو سرعت بالای قالب است که در صورت کم بودن حجم صفحات و تعداد درخواستهای صفحات قالب از پایگاه داده سایت، سرعت و سئو بهتر خواهد بود.

موضوع بعدی تکنیکهایی مثل Lazy Load و کدنویسی بهینه CSS و JS در قالب است که درخواستها یا request های سایت را کاهش میدهد.

موضوع بعدی نیز امکان UI/UX قالب است که باعث رضایت کاربر میشود و زمان زیادی در سایت صرف میکند و Bounce Rate یا نرخ پرش کاهش می یابد که به نفع سئوی سایت است.

امکانات قالب

برخی از قالبها امکاناتی به صورت پیش فرض دارند که باعث میشود نیاز شما به افزونه ها به حداقل برسد. در این صورت سرعت سایت شما بالاتر میرود و از طرفی تداخلهای کدها در افزونه ها به کمینه مقدار خود میرسد.

دوره های زمانی به روزرسانی قالب

به روزرسانی در وردپرس، یکی از مزایای وردپرس است. زیرا وردپرس پیوسته خود را برای سخت افزارها و موتورهای جستجو و راحتی کاربرانش به روز میکند.

همچنین امنیت و سرعت وردپرس نیز با به روزرسانی بالا میرود. بنابراین باید قالبی را انتخاب کنید که به روزرسانی های منظم و سریع داشته باشد.

متاسفانه برخی شرکتهای ایرانی که قالب ارائه میکنند در به روزرسانی قالبها، خوب عمل نمیکنند و این موضوع باعث مشکلاتی برای صاحبان سایتها میشود.

راستچین و ترجمه صحیح قالب

این موضوع را باید از چند نظر بررسی کرد، ابتدا دموی فارسی قالب مدنظرتان را ببینید تا تایپوگرافی و نمایش متون و حاشیه ها و چیدمان css آنها کاملا درست باشد.

در وحله دوم حتما پنل مدیریت سایت را چک کنید که به صورت فارسی و راستچین مناسب نمایش داده شود…. زیرا خیلی وقتها دیده شده در برخی قالبهای راستچین شده برخی قسمتهای مدیریت وردپرس به درستی راستچین نشده و ترجمه های اشتباهی در آن وجود دارد و یا اصلا ترجمه نشده.

سوم باید صفحه ساز سایت را بررسی کنید که کاملا راستچین شده باشد و با فارسی درست کار کند…زیرا دیده شده برخی قالبهای معروف که فارسی شده اند اصلا توجهی به راستچین بودن ابزارهای editor یا صفحه ساز (page builder) سایت نشده و این موضوع مشکلات زیاد در موقع کار ممکن است به وجود آورد، آن هم زمانی که کلی محتوا و صفحه در سایتتان ایجاد شده

مواردی از ترجمه های اشتباه توسط اساتید قالب فروش

• Light Box ترجمه شده جعبه چراغ
  • Style: Light ترجمه شده استایل سبک که باید ترجمه میشد استایل روشن
  • و….

پس این موضوع را حتما چک کنید!

در ادامه یک معیار مهم دیگر برای انتخاب قالب وردپرس معرفی میکنم

هماهنگی با افزونه ها

این موضوع بسیار اهمیت دارد، مخصوصا وقتی شما میخواهید کار خاصی در سایت انجام دهید که با یک افزونه خاص فقط انجام میشود،

مثلا وقتی با صفحه ساز قدرتمند المنتور آشنا شدم، آن را روی سایتم نصب کردم تا استفاده کنم و شانس با من یار نبود چون با بسیاری از افزونه های دیگر تداخل داشت و من نمیتوانستم از آن به درستی استفاده کنم.

ابتدا فکر کردم مشکل از افزونه هاست، اما بعدا وقتی با قالب دیگری با همان افزونه ها تست کردم دیدم درست کار میکند و تازه فهمیدم باید در این مورد بیشتر تحقیق کنم که نتیجه جالبی به دست آوردم،

قالبهای محدودی با صفحه ساز المنتور که مدنظر من بود سازگار بود، از طرفی چون ریکوئستهای افزونه المنتور زیاد بود سرعت سایت بسیار کند میشد، قالبهای مناسب برای المنتور را پیدا کردم و قالب سایت را به آن تغییر دادم که در ادامه بهترین قالبهای در دسترس فارسی و رایگان و پرمیوم را معرفی خواهم کرد.

پشتیبانی قالب وردپرس

این مورد یکی از مهمترین موضوعات دیگر است که هنگام انتخاب و خرید قالب باید به آن دقت کنید. برای فهمیدن اینکه قالب پشتیبانی خوبی دارد به موارد زیر دقت کنید:

• در بخش کامنتهای صفحه فروش قالب ببینید مشتریان قبلی چه نظراتی نوشته اند.
  • به روزرسانی ها و تاریخ آنها در صفحه فروش دقت کنید
  • ببینید آیا فروشنده قالب راههای ارتباطی مناسب و سریعی برای پشتیبانی قرار داده است؟!
  • وب سایت اصلی فروشنده قالب را حتما بررسی کنید و درباره فروشنده اطلاعات مناسبی کسب کنید
  • محصولات دیگری که فروشنده قالب میفروشد را حتما چک کنید مطابق با موارد گفته شده

خب می رسیم به قسمت هیحان انگیز مقاله!…. معرفی بهترین قالبها برای هر موضوع …

برای من سرعت قالب اهمیت بالاتری دارد پس از معرفی سریعترین قالب های وردپرس شروع میکنم

سریعترین قالب وردپرس

با توجه به اینکه قالبهای وردپرس اگر به صورت بهینه و اصولی طراحی نشوند باعث کاهش سرعت سایت میشود و این امر به طور مستقیم سئوی سایت و تبدیل سایت و متعاقبا فروش سایت را کاهش میدهد، پس سرعت قالب بسیار معیار مهمی است.

بریم سراغ سریعترین قالب های وردپرس!

سریعترین قالب های وردپرس

بدون حاشیه سریعترین قالب بعد از بررسی هزار قالب توسط یک تیم خارجی قالب زیر انتخاب شده است:

قالب Generic Framework

قالب ریسپانسیو Generic Framework سریعترین قالب وردپرس است و کمترین حجم و درخواست از دیتابیش را دارد

بهترین قالب رایگان وردپرس چیست؟

اگر بخواهیم یک قالب رایگان را به عنوان قالبی برای توسعه سایت خود انتخاب کنیم باید از نظر سرعت، امکانات و نداشتن تبلیغات اضافی آن، مطمئن شویم. قالبهای زیر بهترین قالبهای رایگان هستند که میتوانید از مخزن وردپرس نصب کنید و با به روزرسانی اتوماتیک دائمی از آن استفاده کنید:

• قالب OceanWP
  • قالب GeneratePress
  • قالب Astra

بهترین قالب فروشگاهی

این موضوع چالش بسیاری از طراحان سایت است مخصوصا خود من در این مورد وسواس زیادی داشته و دارم و چندین قالب را برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی بررسی کردم و بر اساس معیارهای انتخاب قالب وردپرس که در بخش قبل گفتم قالب مناسب را انتخاب کردم.

در اینجا چند قالب مناسب برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی بهتون معرفی میکنم تا بررسی کنید:

• قالب فروشگاه اینترنتی Woodmart
  • قالب فروشگاهی با روانشناسی فروش Shoptimizer
  • قالب فروشگاهی آوادا پروشاپ  Avada Proshop
  • قالب فروشگاهی آوادا کلاسیک شاپ Avada Classic Shop
  • قالب فروشگاهی شبیه دیجی کالای دیجی روک DigiRok
  • قالب فروشگاهی شبیه دیجی کالای بیگی کالا BigiKala
  • قالب فروشگاهی شبیه دیجی کالای دیجی لند Digi Land
  • قالب فروشگاه اینترنتی Porto

قالبهای فروشگاهی آوادا و وودمارت woodmart را به زودی بیشتر نقد و بررسی خواهیم کرد. اما در ادامه یک قالب فروشگاهی جدید معرفی میکنم که خیلی زیباست.

قالب وردپرس فروشگاهی SHOPTIMIZER

یک قالب فروشگاهی خوشگل و تمیز و شیک بهتون معرفی کنم اسمش SHOPTIMIZER هست قالبی که بر اساس روانشناسی فروش ساخته شده و هر چیزی که برای افزایش فروش نیاز داشته باشید، درونش گنجاده شده و واقعا زیبا و شیکه میتونید دموی قالب را  در زیر ببنید تازه راست چین هم هست و از لحاظ سبکی و سرعت بی نظیررررررررره

Shoptimizer یک قالب چندمنظوره سازگار با ووکامرس WooCommerce است و  توسط تیم  CommerceGurus ایجاد شده است که دارای یک بخش بزرگی از بازار تم فارست در  فروش قالب و افزونه ها است.

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یزد دانلود عرفان طب سایت اموزش عکاسی tmovz پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان چینی آذین آپديت نود32، لايسنس نود 32، يوزر و پسورد رايگان امروز نود32 خبیس دانلود آهنگ جدید خوانندگان معروف ایرانی و خارجی تبسم های تلخ در سریال آنام آفرین با چهی ازدواج میکند؟ نمونه سوالات نوبت اول علوم فنون ادبی دهم موبوگرام.comازسایفون نه نرو واسه رفتن زوده کد اهنگ پیشواز ایرانسلمیلاد کیانی عذابم نده جواب سوال تست هوش کدام درب را باید انتخاب کنی تا زنده بمانید اخرینرتبهقبولیپرستاریمنطقه2 دانلود اهنگ اس ای بلگ دندونا سفید حقوق مستمری داستان سمیرا با دختر.comمهمان